Álláslehetőség autóalkatrész értékesítő

Cégünk 2006 óta foglalkozik használt, bontott autóalkatrészek forgalmazásával, az 1999-es gyártási évtől napjainkig az összes Peugeot és Citroen személy-, illetve haszongépjármű-típushoz egyaránt rendelkezünk jó minőségű, gyári alkatrészekkel. A magyar tulajdonú elismert, piacvezető cégünk nagyon jó, aktív csapatába, kifejezetten hosszú távra keres kereskedelmi és autóalkatrész ismerettel rendelkező értékesítő munktársakat ecseri központunkba.

Autóalkatrész értékesítő munkatársat keresünk

Teljes munkaidős állás

Főbb feladatok, munkák:

Az értékesítéssel kapcsolatos ügyfélkommunikáció, adminisztratív és manuális teendők ellátása, ezen belül, elsősorban a beérkező megkeresések (e-mail és telefon) kezelése, a termékek átadása, az értékesítéshez kapcsolódó tevékenységek (raktári beazonosítás, átadás, jelölés, számlázás) ellátása a feladat.

Az álláshoz tartozó elvárások:

Precizitás,a munkára való igényesség, pozitív személyiség, jó kommunikációs készség, autóalkatrész ismeretek.

Citroen és Peugeot típusok ismerete előnyt jelent.

Amit kínálunk:

Hosszú távú munkaviszony, kiszámíthatóság, jó közösség.

 Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés
  • Adminisztráció
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1 év szakmai tapasztalat autóalkatrész értékesítésben, vagy autó javításban

Szükséges nyelvtudás:

  • Nincs, de az angol és német nyelvtudás előnyt jelent

Munkavégzés helye:

2233 Ecser, Ipar utca (Gyártelep)