Álláslehetőség Webshop asszisztens

Cégünk 2006 óta foglalkozik használt, bontott autóalkatrészek forgalmazásával, az 1999-es gyártási évtől napjainkig az összes Peugeot és Citroen személy-, illetve haszongépjármű-típushoz egyaránt rendelkezünk jó minőségű, gyári alkatrészekkel. A magyar tulajdonú elismert, piacvezető cégcsoportunk nagyon jó, aktív csapatába, kifejezetten hosszú távra keres webshop üzemeltetéssel és informatikai ismeretekkel rendelkező webshop asszisztenst ecseri központunkba.

Webshop asszisztenst keresünk

Teljes munkaidős állás

Főbb feladatok, munkák:

Weboldalunk működésével kapcsolatos adminisztratív és manuális teendőinek ellátása, ezen belül, elsősorban az értékesítésre kínált termékek fotózása és az elkészített képek feltöltése az oldalunkra, illetve a termékleírások megfogalmazása a feladat.

Az álláshoz tartozó elvárások:

Precizitás,a munkára való igényesség, pozitív személyiség, jó kommunikációs készség.

Termék fotózási ismeretek és a kreativitás előnyt jelent.

Amit kínálunk:

Hosszú távú munkaviszony, kiszámíthatóság, jó közösség.

 Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol és német nyelvtudás előnyt jelent

Munkavégzés helye:

2233 Ecser, Ipar utca (Gyártelep)